IV Międzynarodowa Konferencja

Miło nam poinformować, że została wyznaczona nowa data konferencji organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Integracji Psychoterapii oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Konferencja jest zaplanowana w dniach 3-5 czerwca 2022r.
Zależy nam bardzo nie tylko na przekazywaniu wiedzy, doświadczenia, ale też na bezpośrednim kontakcie pomiędzy uczestnikami, oraz pomiędzy Państwem a prowadzącymi. Uważamy, że takie kompleksowe doświadczenie łączące wiedzę, wymianę doświadczeń i bezpośrednie relacje są bezcenne i trudne do osiągnięcia w formule online.
Wszyscy nasi dotychczasowi prelegenci potwierdzili swój udział: Martha Stark, Robert Neborsky, Margherita Spagnuolo Lobb, Ewa Trzebińska i wielu innych. Nie zwolniliśmy tempa. W tym dodatkowym czasie udało nam się zaprosić do grona prelegentów profesora Miguela Gonclavesa oraz Toma Warnecke. Mamy nadzieję, że formuła którą dla Państwa przygotowaliśmy: wykłady, superwizje, masterclass oraz warsztaty, będą wyczerpujące w treści i doświadczenie, gdzie każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie.
Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w konferencji: „Integracja psychoterapii: badania, doświadczenia, perspektywy”.

konferencja integracja psychoterapii