AKTUALNOŚCI

SEKCJA ISTDP

 • Czym jest ISTDP? Wywiad z Jonem Fredericksonem
  Zarząd Sekcji ISTDP uruchomił kanał na YouTube, na którym został zamieszczony wywiad z Jonem Fredericksonem, na temat czym jest ISTDP. Zapraszamy do obejrzenia.
  psip - 14 stycznia 2024
 • Zgoda na zamieszczenie danych osobowych na stronie Sekcji ISTDP
  Koleżanki i Koledzy, W trosce o dostępność terapii ISTDP dla pacjentów, tworzymy listę terapeutów ISTDP, którą chcemy zamieścić na stronie Sekcji, w zakładce „Lista terapeutów ISTDP”. Potrzebujemy Waszych aktualnych danych i zgody na ich zamieszczenie na stronie. Prosimy tych z Was, którzy ukończyli całościowe szkolenie Core Training ISTDP i pracują w tym nurcie oraz są […]
  psip - 21 stycznia 2023
 • POWOŁANIE NOWEGO ZARZĄDU SEKCJI ISTDP
  19 listopada 2022 r. został powołany nowy Zarząd Sekcji ISTDP w składzie: Oksana Świerczyńska Przewodnicząca Zarządu oraz Anna Judycka, Hanna Nowakowska i Justyna Pronobis – Szczylik.
  psip - 20 stycznia 2023
 • Psychoterapia grupowa z elementami ISTDP
  Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Leszka Jaworskiego – członka Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii oraz Sekcji ISTDP. W swoim artykule autor odnosi się do autorskiego sposobu prowadzenia krótkoterminowych grup terapeutycznych z elementami ISTDP, który ukształtował się w trakcie poszukiwania nowych, bardziej efektywnych, sposobów pracy z grupami. Psychoterapia grupowa z elementami ISTDP – Leszek Jaworski.
  psip - 9 marca 2020